Obavještavamo članstvo da je Sindikat zaključio Ugovor sa  AA SPORT d.o.o.  u daljem tekstu FitPass, koji se odnosi na usluge koje obavlja FitPass sa svojim partnerima, a koje koriste zaposleni Klijenta. Lista partnera FitPass-a, kao i njihove usluge su dostupne na adresi www.fitpass.ba.

Članarina za članove sindikata  u program korištenja 30/31 termina na mjesečnom nivou u iznosu od  50,00 KM.

Podaci potrebni za izradu karice; Ime, prezime,broj mobitela, e-mail adresa, kao i adresa firme gdje će se kartica dostaviti.

Sve prijave sa traženim podacima dostaviti na Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript najkasnije do 25 u mjesecu kako bi se kartica izradila  i ista će biti aktivirana svaki mjesec od 5-og u mjesecu.