Dvadeset sedma Redovna sjednica Upravnog odbora Sindikata u novom sazivu je održana 26.02.2019. godine na kojoj su razmatrane sljedeće tačke dnevnog reda i doneseni sljedeći zaključci:

ZAPISNIK SA 27. REDOVNE SJEDNICE

Na osnovu člana 39. Statuta Samostalnog sindikata državnih službenika i zaposlenika u institucijama BiH i člana 7. Poslovnika o radu Upravnog odbora, dana 26.02.2019. godine sa početkom u 16,00 sati održana je 27 (dvadeset sedma) Redovna sjednica Upravnog odbora Sindikata.

Sjednici su prisustvovali Mujo Rančić - zamjenik predsjednika SO Ministarstva sigurnosti BiH i Mitar Sladoje ispred SO Direkcije za evropske integracije BiH.

U svojstvu zapisničara, sjednici je prisustvovala Mirela Zaimović.

Sjednicom je predsjedavala te ujedno je otvorila i vodila predsjednica Sindikata BiH i predsjednica UO Lejla Čopelj.

Predsjednica je predložila sljedeći dnevni red:

1. Usvajanje zapisnika sa 26.sjednice UO;
  2. Finansijski izvještaj;
  3. Zapisnik Nadzornog odbora;
  4. Prijedlog finansijskog plana;
  5. Prijedlog izvještaja o radu UO;
  6. Plan rada UO;
  7. Priprema Skupštine;
  8. Izmjena članova UO i člana NO;
  9. Prijedlog angažovanja Munevere Radović za pripremu održavanja Skupštine;
  10. Razno.

Na prijedlog člana Predsjednice Sindikata BiH Lejle Čopelj tačke 4., 5. i 6. su skinute sa dnevnog reda, te je predloženo da se o ovim tačkama raspravlja na sljedećoj sjednici UO.

• Nakon izmjene dnevni red je usvojen jednoglasno.

Preuzmite kompletan Zapisnik sa 27. Redovne sjednice na sljedećem LINKU.

Sjednica završila u 17:30 sati.