Treća Redovna sjednica Upravnog odbora Sindikata u novom sazivu je održana 27.07.2017. godine na kojoj su kojoj su razmatrane sljedeće tačne dnevnog i doneseni sljedeći zaključci:

1. Usvajanje Plana rada za 2017. godinu
    - Plan rada za 2017. godinu je jednoglasno usvojen;
    - Preuzmize Plan rada na sljedećem LINKU;
  2. Informacija o ostvarenoj suradnji
    - Sindikat je preduzeo niz aktivnosti na ostvarivanju suradnje sa partnerskim sindikalnim organizacijama
  3. Zakon o štrajku i Odluka o utvrđivanju minimuma procesa rada u slučaju štrajka
    - Predstavnici pojedinih sindikalnih organizacija su predstavili aktuelne tematiku vezanu za Odluku o utvrđivanju minimuma procesa rada u slučaju štrajka;
    - Zaključeno je da se poslije godišnjih odmora pristupi planiranju radionice na navedenu temu.

Napomena: navedeni su izvodi tački dnevnog reda sa zaključcima. Kompletan zapisnik možete preuzeti na upit putem emaila: Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je vidjeli .