Zajednicki-sastanak-sindikata-11092019

Samostalni sindikat državnih službenika i zaposlenika u institucijama BiH, Sindikat uprave za indirektno/neizravno oporezivanje i Saveza sindikata policijskih organa u BiH organiziraju tribinu "Sindikalni skup 5 do 12", koja će se dana 18.11. 2019. godine (ponedjeljak) održati u amfiteatru Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine, sa početkom u 11.55 sati.

Svrha i cilj organizacije navedene Tribine je osvrt na trenutni status i položaj svih kategorija zaposlenih u institucijama Bosne i Hercegovine.

Tribina se organizira i na tragu potpisanog Sporazuma o suradnji sindikata u institucijama Bosne i hercegovine (Zajednički sastanak sindikata), te će se prisutnima obratiti predstavnici sva tri reprezentativna sindikata na nivou institucija Bosne i Hercegovine, kao i gosti predstavnici međunarodnih organizacija.

Prisustvo Tribini nije uvjetovano članstvom u Sindikatu, te su dobrodošli svi zaposleni.

Kompletan poziv za tribinu "Sindikalni skup 5 do 12" možete preuzeti na sljedećem LINKU.